Yükleniyor...

Borulama Sistemleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Borulama Sistemleri

Borulama Sistemleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Borulama Sistemleri

Borulama Sistemleri | Üretim yaptığınız tüm proses alanlarında kullanmakta olduğunuz; tanklar, makinalar, karıştırıcılar, havalandırma sistemleri ve daldırma banyolarına bağlı olan; transfer, dolum ve boşaltma boru tesisatların tarafımızca; polietilen (PE), polipropilen (PP) ve PVC plastik  borulama sistemleri sayesinde siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı çalışma ortamı hazırlıyoruz.

Plastik Boru Tesisat Özellikleri

Borulama sistemleri çalışması olarak üretimde kullandığımız Plastik PPPE ve PVC en büyük avantajları; kullanımı kolay, tamir onarımı kolay, hafif ürün avantajı, düşük maliyeti ve her türlü kimyasala karşı dirençli olması en büyük özellikleridir. Bizi neden tercih etmelisiniz sorusuna gelecek olursak; öncelikle ihtiyaçlarınıza ve kullanmış olduğunuz kimyasal değerlerine göre yerinizde uzman kadromuzla keşifler yaparak proje hazırlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz proje hakkında siz değerli müşterilerimizle toplantılar düzenleyip bilgi alışverişi yaparak en uygun fiyat ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Polietilen (PE) boruların alın kaynak ve elektro füzyon kaynak uygulaması mevcuttur. Alın kaynak eklenecek boruların ağız yüzeyleri traşlanıp rezistans yardımıyla eritilip birbirlerine basınç uygulanarak yapıştırılmasından oluşur. Elektro füzyon kaynak, özel olarak üretilmiş elektro çubukları olan PE fittings malzemelere uygulanabilir. Bu metod iki elektrot ucu olan; ve her malzemeye uygun ısı, voltaj ve zaman değerleri baz alınarak uygulama yapılan bir kaynak şeklidir. Yapılan her iki metotda doğru uygulandığı takdirde sıfır kaçırma riski vardır.

Plastik Boru Tesisat Avantajı

Üretim yaptığınız prosesiniz içerisinde yanıcı maddenin yoğun olması kaçınılmazdır. Plastik boru montaj ve kaynak işlemi sırasında elektro füzyon kaynak ve alın kaynak metodu uygulanır. Bu sayede yanıcı ve cüruf tehlikesi arz etmeyen çalışmalar yapıyoruz. Uygulaması daha hızlı ve içerisinde oksitlenme oluşmadığı için uzun yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz borulama sistemleri‘dir.

Thermo plastik olan polietilen, polipropilen ve pvc boruların tüm kimyasal çeşitlerine dirençleri farklılık göstermektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından analizler yapılıp değerlendirilir ve ihtiyaçlarınız için en uygun ürün uygulaması planlanır.

Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz, sadece satış değil siz değerli müşterilerimize satış sonrası teknik desteğimiz prensiplerimiz arasındadır. Memnuniyetinizi kazanmamız açısından her türlü ihtiyacınıza göre tasarım yaparak sizlere ürünlerimizi sunuyoruz.


Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayın.!!!   0 262 373 66 67

© 2017 - 2020 - www.bkmplast.com - www.bkmplast.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.