Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

BKM TASARIM ENDÜSTRİYEL PLASTİK MAK. VE İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

     2012 Yılında Atılmış Olduğumuz Termoplastik Sektöründe Sağlam ve Emin Adımlarla İlerleyip ARGE Çalışmalarımızı Tamamladık. Bu Emin Adımlar Sayesinde Ülke ve Dünya Lideri Olan Bir Çok Fabrikalara En İyi Hizmeti Sağladık. Aldığımız Müşteri Memnuniyeti ve Ortaya Çıkardığımız Kalitenin Artık Bağımsız Olmasına Karar Verdik ve Şirketimizi Kurduk.

     1.500m2 Kapalı Alanda İşinde Uzman Ekibi İle Önceliği Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Olan Şirketimiz Proses Alanlarınıza Uygun Hesaplamalar İle Çevre Bakanlığından İstenilen Baca Ölçüm Şartlarını Yerine Getirilmesi Konusunda Başarılı ve İstenilen Hizmeti Yerine Getirmek İçin Çözüm Üreten Bir Firma Olmuştur.

     Polipropilen, Polietilen, PVC ve Benzeri Termoplastik Malzemelerden Avrupa Standartlarına Uygun ve Sürekli Olarak Yeni Teknoloji Takibi Yapan Bir Firma Olarak Çalışmalarımız Devam Etmektedir.

     Proje Çiziminden Başlayıp İmalat, Montaj, Kurulum, Testler ve Devreye Alma İşlemine Kadar (anahtar teslim) Hizmet Vermekteyiz.

     Tank Dolum Boşaltma Boru Hatları ve Koku Absorbe Özel İmalatları İle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz.

     Proses İhtiyaçlarınıza Göre Siz Değerli Müşterilerimize Özel Tasarımlar Yaparak Çözüm Sunmaktayız, Sloganımız Olan Bahane Değil Çözüm Üretiriz Anlayışıyla Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayın.!!!   0 262 373 66 67

© 2017 - 2021 - www.bkmplast.com - www.bkmplast.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Web Sitesi VoxNet Bilişim Teknolojileri Tarafından Güvenle Barındırılmaktadır.