Yükleniyor...

Mikser (Karıştırıcı)

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Mikser (Karıştırıcı)

Mikser (Karıştırıcı)

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Mikser (Karıştırıcı)

Mikser (Karıştırıcı)  Endüstriyel sektörün ihtiyaçlarına yönelik imalat yapıyoruz. Müşterilerinin gereksinimlerini doğru belirleme ve sonrasında gereksinimi söz konusu olan teknolojik ürünü imal etme konusunda kalitesini kanıtlamış bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Belirlemiş olduğu ihtiyaçlar sonrasında ise Mikser (Karıştırıcı) boya ve kimyasal karıştırıcı mikserler tarafımızdan imal edilmektedir.

Boya ve Kimyasal Mikserleri

Mikser (Karıştırıcı) boya ve kimyasal karıştırıcı olarak kullanım amaçlı üretimi gerçekleştirilen mikserler, geniş bir vizyon aralığına sahiptirler. Her çeşit karıştırma ve katı maddelerin sıvı madde içerisinde pre-dispersiyon/ dispersiyon prosesleri için tasarlanmış olan ve çok yüksek güç ve hıza sahip karıştırıcı ve parçalayıcı özellik sergilemekte olan makinelerdir.

Mikser (Karıştırıcı) Kullanım Alanları

Firmamız tarafından son derece gelişmiş bir teknolojiye sahip olarak üretilmiş olan Mikser (Karıştırıcı) boya ve kimyasal karıştırıcı mikserler oldukça geniş kullanım alanlarına sahip durumdadırlar. Sıklıkla kullanıldıkları alanlar arasında şunlar başta gelir. Kozmetik Sanayisi, Eczacılık ve biyokimya sanayisi, Gıda sanayisi, Genel kimya sanayisi, Boya ve yan ürünleri sanayisi, Bitki koruma ürünleri sanayisi, Tarım ilaçları ve insektisitleri ve Herbisitler vb. kullanım alanları yerini almaktadır.

Yüksek teknoloji plastik olarak imal edilen karıştırıcı mikserler, çelik şaseler ile gövdeden sağlamlaştırılıp, karıştırıcı kanatların çelik üzeri PP plastik ile kaplanması sonucunda kimyasalların karışımında rahatça kullanılabilir hale getirilmiştir. İstenilen boy çap uygulaması yapılabilen karıştırıcılar gövdesi tamamen plastik olup çelik kullanılan bölümlerin plastik kaplanması ile elde edilir. Bu sayede karıştırılan tüm ürünlerin gövdeye yapışma riski yoktur, ayrıca karıştırılan kimyasalların paslanmaya yol açması oksit oluşturması ortadan kalkmıştır. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz karıştırıcılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayın.!!!   0 262 373 66 67

© 2017 - 2020 - www.bkmplast.com - www.bkmplast.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır.